Elexbet Bağlılık Bonusu Nedir?

Elexbet bağlılık bonusu, üst üste yapmış olduğunuz para yatırma işlemleri sonucunda sağlanan promosyonlardan biridir. En temel şartı, 5 gün art arda bakiye yükleme işlemi yapmış olmaktır. Böylelikle Elexbet, sizi sadık bir üyesi olarak görür. Haliyle bu kapsamda da ödüllendirerek yatırımlarınız sonucunda daha çok gelir elde etmenizi amaçlar.

Yatırım tutarına göre kazandığınız promosyon tutarı da artış gösterir. Elexbet bağlılık bonusu ile kazançlarınıza bir miktar da olsa ekleme yapmak için öncelikle kampanyaya dair kural ve şartları tanımanız önemlidir. Böylelikle çok daha bilinçli ve rasyonel biçimde fırsat odaklı ödeme planlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Elexbet güncel giriş adresi için tıklayınız. 

Elexbet Bağlılık Bonusu Kural ve Şartları

Elexbet Bağlılık Bonusu Nedir?
Elde ettiğiniz bonusları kötüye kullanmaya çalışırsanız ve Elexbet tarafından tespit edilirse hesabınızı bir daha kullanamayabilirsiniz.

Elexbet bağlılık bonusu ile kasanızı doldurmak istiyorsanız, ilk olarak ilgili promosyonun doğru bir şekilde nasıl kullanılacağını bilmeniz gerekir. İncelemeniz gereken ayrıntı kurallar olmalıdır. Bağlılık promosyonuyla ilgili temel ve bilmeniz gerekenler aşağıdakiler gibidir:

 • “Bonus Hareketlerim” sayfasından bonus seçimi yaptıktan sonra talep oluşturmanız, en temel şartlardan biridir.
 • Çevrim şartı spor bahislerinde 1.80 oran ve 5 katı şeklindedir.
 • Kazandığınız promosyon tutarının en fazla 10 katı olacak şekilde çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yatırım işleminde önce hesabınızda bakiye olması, aktif bonus veya açık kupon olması gibi durumlar nedeniyle bağlılık kampanyasından yararlanmanız mümkün değildir.
 • Elde ettiğiniz bonusun en fazla 30 gün içerisinde çevrimi tamamlanmalıdır. Aksi halde iptali gerçekleşecektir.
 • Promosyonun kötüye kullanımına dair Elexbet tarafından herhangi bir durum saptanırsa hesabınız bloke edilebilir.
 • Bir veya birden fazla kullanıcının aynı IP adresi üzerinden, farklı hesaplarla sisteme giriş yapmaları ve avantajdan yararlanmaları yasaktır.
 • Promosyon kullanımına dair belge talebi karşınıza çıkabilir ve ibraz etmek zorunludur.

Elexbet bağlılık bonusu genel kurallar ve şartları yukarıdaki maddelerden ibarettir. Sizler de sitenin mevcut kampanyasından yararlanmak isterseniz, platforma giriş yapabilir ve fırsat için talepte bulunabilirsiniz. 

Elexbet Bağlılık Bonusu Ne Kadar?

Elexbet tarafından sürekli olarak yatırım yapan ve her daim sadakatini gösteren üyelere özel olarak sunulan bağlılık promosyonunda, günler bazında üst üste yapılan ödemeler kazanç sağlar. 5, 7, 12 ve 15 gün gibi zaman dilimlerinde her gün bakiye yüklemesi yaparsanız site size bir ödül tanımlaması yapacaktır. Günler bazında bağlılık promosyonundan elde edebileceğiniz maksimum kazançlar aşağıdaki gibi sıralamıştır: 

 • 5 gün boyunca art arda en az 100 TL yatırım yapmanız durumunda 50 TL bonus kazanırsınız.
 • 7 gün boyunca bu seriyi devam ettirmeniz halinde para 100 TL’ye çıkar.
 • 12 günün ardından seri halen daha devam ediyorsa promosyon tutarı 200 TL’ye yükselir.
 • 15 günlük art arda bakiye yükleme serüveninin sonunda ise 300 TL gibi bir bonustan yararlanma hakkı kazanırsınız.

Yukarıdaki maddelerin harici olarak bağlılık bonusuyla beraber yatırım veya kayıp kampanyası fırsatından da yararlanabilirsiniz. Promosyon birleştirmekte herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. 

Elexbet BTC Yatırım Bonusu” hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsanız yazının üzerine tıklayarak göz atabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top